Ana sayfa

Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Zaten Sussman Machinery'den 5'ten fazla makine aldık, Kalitelerinden, hizmetlerinden ve şirket ilerlemelerinden memnunuz.

—— Surinam Dirk Sowma

Sussman makinelerinden CU aşık makineleri aldık, bu makine bir makinede 12 profil yapmak için çok uygun ve hız çok hızlı

—— Columbia Carlos Gomez

Merhaba, Sussman Machinery için teşekkürler, Sussman Mchinery'den çift katmanlı rulo şekillendirme makinesini aldık, bizim için kaliteli makineleri tedarik ettiler!

—— Ekvador Diego Vergara

Biz dilme hattı ve Suhang Machinery duvar açısı makinesi boght, çelik şirketi, dilme makinesi, çok kararlı ve iyi çalışıyor.

—— Philppines adlı Fenton Chua

Çift katmanlı makineyi Sussman Machinery'den aldık. Makine çok iyi çalışıyor.

—— Diego

Raf rafı için 6 makine sipariş ettik, fabrikamızda çok iyi çalışıyorlar, Sussman Makine'nin kalitesi ve servisi için çok mutluyuz!

—— Kosta Rika'dan Matias

Alçıpan makinesini Sussman Machinery'den aldık. Tek bir makinede 7 profil yapabilir, çok fermaliyiz, Bu makineyle sevinçliyiz

—— Şili'den Javier

Yaklaşık 3 yıl önce aldığımız makine, iyi çalışıyor

—— Portekiz'den Fernando

Sussman Makina'dan 5 adet makine aldık, kalitelerinden çok memnunuz.

—— Avustralya'dan Glenn

Bu Çin'den makine aldığımız ilk kez, Biz mutluyuz Biz iyi bir fabrika seçtik, Sussman Takımı'na çok teşekkürler! Onlardan daha fazla makine alacağız!

—— Şili'den Jose Antonio

Sussman Machinery'nin servisi çok iyi, makinelerimizi ücretsiz tiwice için bakımını yapmak ve bize ücretsiz yedek parça göndermek için her yıl geliyorlar, gelecekte onlardan daha fazla makine satın alacağız.

—— Jose Gaete

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Kaynak

  değirmencilik

  CNC

  Otomatik testere kesme makinası

  Copra tasarım yazılımı

 • OEM / ODM
  Renk müşteriler tarafından seçilir

  Kasetler Transformatör olarak dizayn edilir

  Emek tasarrufu seçeneği olarak otomatik istifleyici

  Kalınlığı otomatik olarak ayarlayan hava silindiri


  Hammaddeden teslimata kadar her ayrıntıya özen gösteririz. Müşterilerimizin sürekli yüksek kaliteli ürünler aradıkları sürekli çabalarımız boyunca. Ürünlerin pazar rekabet gücünü arttırmak için, maliyetleri düşürmek için her zaman aynı zamanda ürünlerin teknolojik içeriğini iyileştirmek için çaba harcıyoruz. İlgili çeşitlendirme gelişiminde, Sussman, yatırımı arttırmakta ve anahtar ürünlerin gelişmesini ve anahtar projelerin sürekli olarak teknoloji ve ürün işlevinde atılımlar gerçekleştirmesini ve böylece pazardaki ileri seviyelerde yer almasını sağlamaktadır.

 • Ar-Ge
  En yeni teknolojileri kullanarak tasarlıyor ve inşa ediyoruz, herkesin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulmaya çalışıyoruz.
  Otomasyon, robotik ve yüksek hassasiyetli makine mühendisliğindeki geçmişimiz sayesinde ürünlerimiz yüksek performanslara sahiptir ve piyasadaki en güvenilir ve güvenli ürünler arasındadır.

İletişim bilgileri
Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Spring Wu

Tel: +86-13606193016

Faks: 86-510-8827-6675

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)