Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa

Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd

iyi kalite Damızlık ve parça şekillendirme makine rulo satış için
iyi kalite Damızlık ve parça şekillendirme makine rulo satış için
Biz zaten Suhang Makine fazla 5 makineleri satın aldı, biz onların kalite, onların hizmet ve şirket ilerleme ile mutluyuz.

—— Surinam Dirk Sowma

Biz Suhang makinelerden CU aşık makineleri var, bu makine tek bir makinede 12 profillerini yapmak için çok uygun ve hızı çok hızlı

—— Columbia Carlos Gomez

Merhaba, Suhang Makineleri için teşekkürler, biz Suhang Mchinery Makineyi oluşturan çift katmanlı rulo aldım, onlar bizim için iyi kaliteli makineler tedarik!

—— Ekvador Diego Vergara

Biz dilme hattı ve Suhang Machinery duvar açısı makinesi boght, çelik şirketi, dilme makinesi, çok kararlı ve iyi çalışıyor.

—— Philppines adlı Fenton Chua

Suhang makine çift katmanlı makine var. Makine çok iyi çalışıyor.

—— Diego

Raf rafı için 6 makine sipariş ettik, fabrikamızda çok iyi çalışıyorlar, Sussman Makine'nin kalitesi ve servisi için çok mutluyuz!

—— Kosta Rika'dan Matias

Alçıpan makinesini Sussman Machinery'den aldık. Tek bir makinede 7 profil yapabilir, çok fermaliyiz, Bu makineyle sevinçliyiz

—— Şili'den Javier

Yaklaşık 3 yıl önce aldığımız makine, iyi çalışıyor

—— Portekiz'den Fernando

Sussman Makina'dan 5 adet makine aldık, kalitelerinden çok memnunuz.

—— Avustralya'dan Glenn

Bu Çin'den makine aldığımız ilk kez, Biz mutluyuz Biz iyi bir fabrika seçtik, Sussman Takımı'na çok teşekkürler! Onlardan daha fazla makine alacağız!

—— Şili'den Jose Antonio

Ben sohbet şimdi

Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd
Fabrika Exhibiton Exhibiton Atölye Toplantı salonumuz Tarihimiz

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Sussman Makineleri
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 150million -300million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%
Sussman Machinery (Wuxi) Co, Ltd Rulo şekillendirme makineleri konusunda uzmanlaşmıştır. Fabrika 2008 yılında bulunduğundan, her zaman rulo şekillendirme makinesinin çeşitli tip profillerini tasarlar ve üretir.

Fabrika ana ürünleri hafif göstergesi çerçeveleme makinesi, önceden boyalı çelik şekillendirme makinesi, Sırlı Çini şekillendirme makinesi, Otomatik C / Z Aşık şekillendirme makinesi, Kat Güverte şekillendirme makinesi, Korkuluk şekillendirme makinesi, Aşağı Boru şekillendirme makinesi, tüm taşıma plakası araba ışın ünitesi, çelik depolama ünitesi, vb. Tamamen 20 cinsinden 100 çeşidi vardır. Ürünler yaygın olarak depoda, fabrika binalarında, süpermarketlerde, bakım evlerinde, villalarda, konutlarda, seralarda ve diğer inşaat projelerinde kullanılmaktadır. Fabrikamız inşaat işletmelerini, otomobil endüstrisini, demir ve çelik üretim işletmelerinin artan talebini karşılayabilir.

İletişim bilgileri
Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Spring Wu

Tel: 86-136-0619-3016

Faks: 86-510-8827-6675

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)